reklama

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Szczawnica

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Karol Rycio
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 w Szczawnicy. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 14, a kto do Senatu z okręgu nr 36. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Szczawnicy w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Szczawnica

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 14.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Nowogórska Urszula Teresa ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 499
  • Procent głosów oddanych na listę: 42,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,11%
  • Miejsce zamieszkania: Świdnik
  • Zawód: pracownik samorządowy

2. Kolbrecka Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Biały Dunajec
  • Zawód: bibliotekarz

3. Tumidajewicz Iwona Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 207
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Libusza
  • Zawód: animator kultury

4. Krygowski Anatol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 516
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Gorlice
  • Zawód: fryzjer

5. Półchłopek Małgorzata Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 923
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Krynica-Zdrój
  • Zawód: inżynier budownictwa

6. Kiełbasa Katarzyna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Lipnica Wielka
  • Zawód: radca prawny

7. Baran Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 834
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Podegrodzie
  • Zawód: nauczyciel

8. Paluch Przemysław Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 798
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Krempachy
  • Zawód: inżynier leśnik

9. Białoń Maria Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 537
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Ropa
  • Zawód: emeryt

10. Barna Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 402
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kunkowa
  • Zawód: rolnik

11. Janus Mirosław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
  • Zawód: betoniarz

12. Bąk Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 600
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
  • Zawód: księgowa

13. Popławska Irena Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 442
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Mszana Dolna
  • Zawód: ekonomista

14. Grabska Wioletta Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 227
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Gorlice
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu

15. Filas Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 592
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Gliczarów Górny
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Tylka Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 397
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Witów
  • Zawód: emeryt

17. Rapciak Hubert Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 245
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Poręba Wielka
  • Zawód: technik budownictwa

18. Wójciak Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 337
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lipnica Mała
  • Zawód: krawcowa

19. Czarnecki Rafał Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 423
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: programista

20. Pasoń Stanisław Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 693
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Moszczenica Niżna
  • Zawód: technik mechanizacji rolnictwa

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Mularczyk Arkadiusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 72 660
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 19,63%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Paluch Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 908
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,65%
  • Miejsce zamieszkania: Krościenko nad Dunajcem
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Bartuś Barbara Halina ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,34%
  • Miejsce zamieszkania: Lipinki
  • Zawód: prawnik

4. Janczyk Wiesław Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 305
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,4%
  • Miejsce zamieszkania: Męcina
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Siarka Edward ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 21 561
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,82%
  • Miejsce zamieszkania: Podsarnie
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Leśniak Józef Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 950
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,15%
  • Miejsce zamieszkania: Mała Wieś
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Duda Jan Wiesław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 579
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,13%
  • Miejsce zamieszkania: Rdziostów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Piczura Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 433
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Witów
  • Zawód: ekonomista

9. Gut-Mostowy Andrzej Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 437
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,36%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: menadżer

10. Biedroń Grzegorz Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,08%
  • Miejsce zamieszkania: Limanowa
  • Zawód: nauczyciel

11. Wicher Patryk Tomasz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 900
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,94%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: menadżer

12. Zielińska Elżbieta Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 999
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kobylanka
  • Zawód: politolog

13. Nika Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 044
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,55%
  • Miejsce zamieszkania: Łyczana
  • Zawód: nauczyciel

14. Filipiak Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 468
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kasinka Mała
  • Zawód: ekonomista

15. Tylka Grażyna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
  • Zawód: pielęgniarka

16. Walicki Tomasz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 963
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Grybów
  • Zawód: nauczyciel

17. Adamczyk Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,59%
  • Miejsce zamieszkania: Milik
  • Zawód: dyrektor marketingu

18. Paruch Zygmunt Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 971
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Rożnów
  • Zawód: energetyk

19. Leksander Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Spytkowice
  • Zawód: inżynier środowiska

20. Zubek Marcin Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 101
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,38%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: stolarz

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Bocheński Jakub Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 15 204
  • Procent głosów oddanych na listę: 67,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,11%
  • Miejsce zamieszkania: Podrzecze
  • Zawód: ekonomista

2. Żytkowicz Barbara Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 606
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Jakowicka Zuzanna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 864
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Zawód: psycholog

4. Plato Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 936
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Gorlice
  • Zawód: emeryt

5. Czerska Beata Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: inżynier elektryk

6. Drzewińska Marzena Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Piwniczna-Zdrój
  • Zawód: historyk sztuki

7. Orzechowski Eugeniusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 271
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Mała Wieś
  • Zawód: emeryt

8. Cempa-Pulit Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 287
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: nauczyciel

9. Reichert Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 151
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Gąsienica-Daniel Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: emeryt

11. Alchowśka Maria Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Bańska Niżna
  • Zawód: pielęgniarka

12. Smoleń Iwona Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 329
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa
  • Zawód: pielęgniarka

13. Kołodziej Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 271
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: opiekun medyczny

14. Kęska Bartosz Czesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: analityk finansowy

15. Żylińska Jolanta Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 136
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: emeryt

16. Długosz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 183
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: telemarketer

17. Piotrowska Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 253
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: pielęgniarka

18. Majerczak-Kieszkowska Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Szczawnica
  • Zawód: pielęgniarka

19. Szlagowska-Budacz Dorota Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 396
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: projektant

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Skupień Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 889
  • Procent głosów oddanych na listę: 50,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,48%
  • Miejsce zamieszkania: Biały Dunajec
  • Zawód: audytor systemów informatycznych

2. Głąb Rafał Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Lipnica Wielka
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Matonog Marzena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 846
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Zubrzyca Górna
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Wojtyczka Kamil Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 990
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Lubomierz
  • Zawód: malarz-tapeciarz

5. Maślanka Halina Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: doradca ubezpieczeniowy

6. Lachner Krystian Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 393
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: monter stolarki budowlanej

7. Balcerak Alicja Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 669
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Powroźnik
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Lazar Radosław Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 355
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: technik budowlany

9. Wilk Ryszard Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 778
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Biała Niżna
  • Zawód: przedsiębiorca

10. Czosnowski Radosław Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 525
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: lekarz - specjalista medycyny paliatywnej

11. Bożyk Mariusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 251
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: technik informatyk

12. Matusik Sylwester Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 368
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: technik automatyk

13. Mazgaj Marcin Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 577
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Pogorzany
  • Zawód: student

14. Król Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Wieś
  • Zawód: aktor

15. Jaskółka Wojciech Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 257
  • Procent głosów oddanych na listę: 1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Brzezna
  • Zawód: ekonomista

16. Florek Karolina Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Słopnice
  • Zawód: rolnik

17. Lis Maria Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 416
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: student

18. Tyliszczak-Słyś Małgorzata Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 124
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: nauczyciel

19. Szterleja-Belda Barbara Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 64
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: historyk

20. Dobrowolski Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 632
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Paszyn
  • Zawód: matematyk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Marczułajtis-Walczak Jagna Kinga ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 21 968
  • Procent głosów oddanych na listę: 42,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,93%
  • Miejsce zamieszkania: Poronin
  • Zawód: trener sportowy

2. Czerwiński Andrzej Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 502
  • Procent głosów oddanych na listę: 24,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,38%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: inżynier elektryk

3. Fogler Marta Halina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 168
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Nowe Bystre
  • Zawód: filolog

4. Kochan Witold Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 667
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,26%
  • Miejsce zamieszkania: Gorlice
  • Zawód: socjolog

5. Ruchała Elżbieta Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 261
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,88%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: adwokat

6. Musiał Piotr Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 091
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Limanowa
  • Zawód: ślusarz

7. Olszyński Waldemar Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 542
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Korzenna
  • Zawód: nauczyciel

8. Lehner Sylwia Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 504
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
  • Zawód: trener osobisty

9. Janczak Marek Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 561
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Łabowa
  • Zawód: inżynier mechanik

10. Karpiel Jan Bolesław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 284
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,62%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: architekt

11. Cymer Janusz Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: ekonomista

12. Sprawka-Bazydło Maria Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 122
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: historyk sztuki

13. Wąsowska-Schirmer Halina Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 203
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Moszczenica
  • Zawód: terapeuta zajęciowy

14. Pachniowski Bogusław Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 99
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Targ
  • Zawód: nauczyciel

15. Cichańska Barbara Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Poręba Wielka
  • Zawód: pielęgniarka

16. Lorek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 132
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Nowy Sącz
  • Zawód: ślusarz

17. Pater Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 157
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,31%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Kraków
  • Zawód: chemik

18. Balcerzyk Danuta Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 245
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Zakopane
  • Zawód: nauczyciel

19. Gwóźdź Jacek Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 269
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Librantowa
  • Zawód: programista aplikacji

20. Majka Jerzy Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 052
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Muszyna
  • Zawód: menedżer produktu

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Szczawnica

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 36.

Dutka Bronisław ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 33 879
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 19,51%
  • Miejsce zamieszkania: Pisarzowa
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: inżynier rolnictwa

Hamerski Jan Wincenty ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 113 454
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 65,35%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworki
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: parlamentarzysta

Waksmundzki Bogusław ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM PODHALE SPISZ ORAWA

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 26 273
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 15,13%
  • Miejsce zamieszkania: Grywałd
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: pracownik samorządowy

Dowiedz się więcej

Żłobki tylko dla szczepionych

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Szczawnica - Szczawnica Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3